Vrácení nebo výměna zboží

Pokud jste se netrefili a chcete produkt vyměnit nebo vrátit, dáme vám celých 14 dnů na zaslání zpět.

Doporučujeme Vám boty zkoušet pouze v domácím prostředí, aby při vrácení nejevily známky nošení ve venkovních prostorách.

Pokud chcete obuv vyměnit, udělejte si novou objednávku na botyna.cz a standardně zvoleným způsobem zaplaťte. Nechtěnou obuv nám zašlete zpět. Za vrácené zboží Vám vrátíme peníze.


V originální krabici, s cedulkami, nepoužité, čisté a správně zabalené s vyplněným FORMULÁŘEM zašlete na adresu: BOTYNA, Horní náměstí 410/25, 779 00 Olomouc.

(Nepoužité zboží prosím vraťte zpět do krabice - ta je součástí výrobku. Originální obal musí dorazit zpět neponičený ani nijak jinak znehodnocený (například polepením lepící páskou). Zboží i s originálním obalem zabalte do papíru nebo balící fólie (lze použít také například igelitová taška, kterou polepíte lepící páskou) V žádném případě nezasílejte jako dobírku, takové zásilky nebudou převzaty.)

Pokud jste místní nebo máte cestu, můžete k nám zavítat osobně.


Nejrychleji, nejpohodlněji a nejlevněji nám zboží vrátíte přes Zásilkovnu. Na kterékoli pobočce sdělíte náš kód - 94967015, předáte řádně zabalený balík a o vše ostatní už je postaráno.
Na místě nic neplatíte a my vám strhneme 75,-Kč z částky za vrácené zboží. Zákaznicím ze Slovenska strhneme 4,-EUR.
Po přijetí a následné důsledné kontrole vráceného zboží vám posíláme peníze.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz