Dámská peněženka HB Blue HW-062
Kód: HW-062-HBBLUE

Související produkty
Detailní popis produktu
Tahle elegantní dlouhá peněženka Henney Bear HB Blue je přesně ten kousek, který kombinuje funkčnost s ikonickým designem. Dominantní potisk s logem HB podtrhuje smysl pro styl, zatímco prostorný vnitřek pojme vše od karet až po bankovky.
Rozměry 19 × 3 × 10 cm Vám zajistí pohodlí při každodenním nošení, ať už v ruce nebo v kabelce. Celá je navíc vyrobena z veganského materiálu, který je šetrný k přírodě.
💙 Věděla jste, že si můžete v motivu HB Blue sestavit celý set? Dolaďte tuhle peněženku batůžkem nebo kabelkou a podtrhněte svůj styl do posledního detailu!
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Doplňky |
|---|---|
| EAN: | 6923262270575 |
| Barva: | Modrá |
| Materiál: | 60% polyester + 40% PU |
| Výška: | 10 cm |
| Šířka: | 19 cm |
| Hloubka: | 3 cm |
| Patern: | HB Blue |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Henney Bear London spojuje britskou eleganci s hravou originalitou. Kabelky a doplňky zdobí jedinečné tkané motivy, které vnášejí radost a styl do každodenního života. Malý kousek Londýna, který můžeš mít vždy po svém boku.



